Программа фестивалю

 

  ЧЕТВЕРГ 16.05.2019

Пропонуємо Вам ознайомитися з програмою нашого заходу на четвер 16 травня,
проте якщо серед Вас є нетерплячі які мають бажання приїхати ще у середу 15 травня, можемо Вас запевнити що на той час у таборі вже працюватиме розселення, кухня та увечері буде дискотека.

Що стосується власне четверга, то буде наступне:
15:30 згадуємо ЗАГУЛ 2013 року та переодягаємося у костюми партизан.
16:45 прибуде польова кухня зі смачною партизанською кашею.
17:00 проведемо командний конкурс стройової пісні, команди отримають бонус від організаторів по 2 кілограма м’яса на шашлик, місця за                столом  у перших рядах та можливість прокататись на військовій машині БРДМ.
17:30 традиційно буде накритий святковий стіл, роздача каші з польової кухні та бойових 100 грам від організаторів.
17:45 розборка та зборка зброї на швидкість.
18:00 пісні, танці та цікава тематична конкурсна програма.
20:00 виступ гурту Не ЛІЗЬ бо ВБ’Є, найкращі авторські пісні та кавери на Mad Heads XL, Брати Гадюкіни, Ленинград.
21:00 Дискотека та конкурс на найкращий танцюючий партизанський загін!

Також у четвер вже будуть змонтовані тематичні фотозони всіх попередніх мотофестивалів ЗАГУЛ, працюватиме кухня та буде встановлена сцена! 

П’ЯТНИЦЯ 17.05.2019

9:30 Загальне привітання нашим гостям і побажання гарного дня!
10:00 Переодягаємось у японські та китайські костюми.
10:15 З майстром Ван Лі проводимо дихальну гімнастику Цигун.
11:00 Починає роботу художник універсал, майстер Дун на аркуші паперу переводить ваше ім’я на китайську мову. Біля центрального плаца на травичці можна буде пограти у гольф чи крокет.
12:15 Виїзд бажаючих на аеродром, де будемо літати на літаках та планерах.
12:20 Готуємо велитенський японський коржик.
12:40 Проводимо поетапну естафету «Інтуіція самурая».
13:00 Чемпіонат по боротьбі сумо (у надувних костюмах), у чоловічій та жіночій категоріях.
13:30 Виставка старих аудіокасет, у тому числі японських (привозьте свої раритети, будемо слухати на магнітофоні та визначати найкращі).
14:00 Переодягаємось у східні костюми.
14:15 Слухаємо казки Шахиризади, куримо кальян, та загадуємо бажання старцю Хотабичу. Проводимо майстер-клас по танцям чоловічого живота.
14:30 Виїзд бажаючих на екскурсії до музею ставки Гітлера «Вервольф» та вінницького оновленого зоопарку.
15:00 Переодягаємось у кавказські костюми.
15:15 Висаджуємо молоді дерева та пишемо побажання.
15:30 Проводимо сеанс одночасної гри у шашки з чемпіоном Кабардіно-Балкарії та влаштовуємо перший чемпіонат ЗАГУЛа по грі в Чапаєва (по олімпійській системі).
16:00 Біля озера у наметовому містечку буде грати музикант на старовинному інструменті.
16:40 Ходіння по канату між скелями.
17:00 Змагання-дегустація сиру, вина та мінеральних вод Кавказа.
17:15 Другий чемпіонат по грі у регбі кавказським м’ячем, формуємо 4 команди по 5 чоловік + два запасних.
18:40 Виставка міні-мотоциклів змайстрованих нашими гостями байкерами (домашнє завдання всім рукоділами змайструвати мотоцикл невеликого розміру 10-15см з різних матеріалів, можна навіть з сірників).
19:45 Будуємо колону для виїзду на світло-музичний фонтан Рошен до Вінниці.
 20:15-21:15 Прогулянка на кораблі по Південному Бугу.
21:00-22:00 Катання по вулицям вечірнього міста на світлодіодних паровозиках.
21:00-22:00 Шоу світло-музичного фонтану Рошен, третього за розмірами у Європі.
22:40 Повертаємось у табір.
22:45 Переодягаємось у костюми індіанців та техаських ковбоїв. Розкурюємо люльку миру та закопуємо сокиру війни.
22:55 Всі разом запалюємо смолоскипи та йдемо запалювати грандіозне вогнище.
23:05 Роздача смачної кукурудзяної каші.
23:10 Конкурс ритуальних танців червоношкірих.
23:30 Флешмоб з гігантським драконом.
23:35 Виступ кавер гурту Last Wander (Rammstein).
0:40 Своєрідні рекорди ЗАГУЛу.
0:45 Виступ жіночого рок-колективу Angry Girls.
01:40 Дискотека.

 

СУБОТА 18.05.2019

9:00 Ранкове привітання.
Машина часу переносить нас у 2015 рік, в український колгосп.
9:15-10:00 наші дівчата традиційно розносять узвар, росол, квашену капусту та оргірочки.
10:30 Свинячі перегони, будемо ставити ставки та вболівати за своїх поросячих фаворитів!
11:00 Флешмоб від нашої колгоспної баби Зіни.
11:30 Велика поетапна естафета.
12:30 Шикуємось у колону для виїзду у місто на День Європи.
13:00 Колона стартує!
14:00 Урочисте відкриття найвидовищного свята року у Вінниці – Дня Європи!
14:15 Видовищне шоу стантрайдерів!
14:45-15:30 Вільний час, прогулянки містом.
15:45 Виїзд колони з міста до табору.
16:15 Святкова хода музикантів.
16:30 Грандіозна битва пасхальними яйцями.
16:45 Конкурси.
17:20 Перформанс від наших партнерів.
17:30 Чемпіонат з армрестлінгу у чоловічій та жіночій категоріях.
18:00 Видовищна битва Запорожців, легенда українського автопрому)
18:30 Розіграш лотореї, розіграємо новенький ноутбук, путівку до Карпат на двох, 50 літрів пального та ще багато різноманітних призів від наших партнерів!
19:00 Старт шоу-програми, конкурс на найкращі тематичні костюми, номінація на найвіддаленіші міста України та Європи.
21:50 Виступ гурту «Ангажемент на вівторок».
23:00 Виступ гурту «Дай Дарогу!».
1:00 Феєричне фаєр-шоу.
1:30 Виступ гурту «Гражданин Топинамбур».
Далі запальна нічна дискотека!

Свято починається! Чекаємо всіх та кожного, буде гаряче!