Про фестиваль

Громадська організація “Мотофестиваль  ЗАГУЛ”

Ідея нашого фестивалю зародилася ще у далекому 2009 році. Група  однодумців, об’єднаних любов’ю до мототехніки, вирішила організувати зліт мотоциклістів.

Міськвиконком Вінниці, дізнавшись про таке наше бажання, запропонував об’єднати зусилля і провести наш зліт  під час святкування Днів Європи, подарувавши таким чином жителям Вінниці ще більше позитивних емоцій від свята!

Так і зародився наш ЗАГУЛ, який поступово зі зльоту регіонального характеру перетворився на міжнародний мотофестиваль!

З року в рік до нас приїжджає все більше і більше мотоциклістів, як і зі всієї України, так і з-за кордону. Сьогодні наш фестиваль приймає близько 2500 гостей.

Минулого року , крім наших земляків, ми радо вітали гостей із Білорусії, Росії, Молдови, Румунії, Болгарії, Польщі, Чехії та з Греції.

Наш мотофестиваль відрізняється від великої кількості інших подібних заходів тим, що щороку ми змінюємо тематику свята, чим постійно вносимо нові яскраві фарби у наше мотодійство.

Така ідея допоможе взяти все найкраще з попередніх заходів та зробити цьогорічний мотофестиваль незабутнім!

З самого початку характерною рисую нашого фестивалю була душевність, гарна музика, яскраве шоу та веселі посиденькі у колі давніх та нових друзів.

Цієї традиції ми дотримуємось і досі, з року в рік тільки збагачуючи її, та на думку наших гостей, з гордістю носимо негласне звання “Самого душевного мотофестивалю в Україні”!

Ми щоразу розширюємо коло своєї діяльності, то ж окрім організації масштабної весняної мотоподії, реалізовуємо багато інших цікавих та суспільно важливих проектів.

Ми часто радуємо вінничан та гостей міста різноманітними мотоподіями та акціями, відвідуємо дитячі будинки, намагаючись допомогти малечі всім необхідним та подарувати чудові емоції, підтримуємо різноманітні міські заходи та фестивалі міста, проводимо спільні соціальні акції разом з поліцією Вінничини та ін.